Aylin Çoşkun’dan skandal iddia: ‘Sinan Akçıl paramın ve şarkının üstüne yattı’

TV8’de yayınlanan Aramızda Kalmasın programına katılan şarkıcı Aylin Coşkun, yıllar önce Sinan Akçıl kendisinden 10 bin dolar aldığını ancak şarkı alamadığını dile getirdi. Coşkun, bu durum karşısında ya parasını ya da şarkısını alamazsa dava açacağını belirtti.

Müzik sektörü hakkında konuşan Coşkun, “Müzik dünyasında bazı dolandırıcılar var. Şarkı için 10 bin dolar vermiştim zamanında yapmadıkları gibi bir de pişkin pişkin dolaşıyorlar” ifadelerini kullandı. Aylin Çoşkun, “İsim vermeyeceğim hepsi arkadaşım. Bunu herkes bilir, bizim piyasada yıllardır şarkı almak 10 bin dolar. Ben o dönem parayı TL’ye çevirerek vermiştim. Karşılığında şarkımı alamadığım için ya şarkımı verin ya da paramı verin diyorum. Söylediğimizde ‘Biz öyle bir para almadık’ diyorlar. Ya arkadaş seni vallahi tokat manyağı yaparım” şeklinde konuştu.

Coşkun, “Şarkımı ya da paramı vermezlerse şahitler huzurunda dava açacağım. Bu dolandırıcılığa girer, ayıptır ya. 5-6 yıldır duruyor o para. Sinan Akçıl benden paramı alıp şarkımı vermedi. Paramın ve şarkının üstüne yattı. O da bir açıklamasında ‘Aylin’i üzmüşüm, halledeceğiz’ dedi ama bir şey yapmadı” şeklinde konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir